İstanbul Bariatrics | Blog

İstanbul Bariatrics   

Hakkımızda - Aylık Destek Grupları

Hakkımızda - Aylık Destek Grupları

HER AYIN İLK CUMARTESİ GÜNÜ …
Katılım Ücretsizdir !

Obezite ameliyatı olmayı düşünüyorsanız, bu toplantıya katılarak, ameliyat olmuş hastalarımızla ve ekibimizle tanışabilirsiniz.

hasta-destek-grupları

Ameliyat olmuş veya olmayı düşünen “morbid obez” hastaların Paylaşım –Eğitim – Motivasyon ve Kutlaması!

2016 YILI AYLIK DESTEK GRUPLARI TOPLANTI KONULARI VE TARİHLERİ

Obezite cerrahisi sonrası tekrar kilo almak mümkün mü ?

Şişmanlık giderici ameliyatlar sonrası uzun dönemde hastaların % 10 -20 ‘lik bölümünde yeniden geriye kilo alınması olanak dahilinde olabilir. Tüm obezite ameliyatı olan hastalarımızı her ayın ilk cumartesi günü düzenlediğimiz “ücretsiz” hasta destek gruplarına bekliyoruz.

İstanbul Bariatrics hasta destek grubu toplantısı Bebek sahilinde düzenlendi.

2 Mayıs Cumartesi günü gerçekleştirdiğimiz, “Aylık Destek Grupları” etkinliğimiz kapsamında profesyonel Personal Coach – İlvana Zvizdiç ile yürüyüş ve kısa egzersiz yaptık. Arkasından bitki çayı içerek hastalarımızın bir biriyle ve ekibimizle tecrübelerini paylaştıkları bir sohbetle bu keyifli günü tamamladık.

Ameliyat sonrası hedeflediğimiz kilolara ulaşma ve bu kiloları koruma yolculuğunuzda “İstanbul Bariatrics” her zaman yanınızda olmayı vaat eder. Çok kapsamlı “obezite cerrahisi” programının bir parçası olarak, üç yıldır her mevsim düzenlediğimiz “Hasta Bilgilendirme Toplantıları”‘nın yanı sıra, Aralık 2014′ten itibaren her ayın ilk Cumartesi günü “Hasta Destek Grupları” toplantılarını düzenlemeye başladık.

hasta-destek-1

2) Kim katılmalıdır?

“Hasta Destek Grupları”; düşünce, duygu ve tecrübelerinizi, mide küçültme / tüp mide veya mide bypass’ı ameliyatları olmuş veya olmayı düşünen insanlar ile bir “profesyonel” eşliğinde paylaşmanız amacı üzerine yaratılan bir platformdur.

3) Neler konuşuluyor?

Her ay, diyet, egzersiz, psikolojik veya diğer ilgili konuların uzmanlarından birinin konuşacağı bu toplantılara hepinizi bekleriz. Uzmanların yanı sıra, sizin gibi aynı yoldan, aylar ya da yıllar önce geçmiş olan veya geçmeyi düşünen insanlarla tecrübelerinizi paylaşmanız ve onların deneyimlerinden yararlanmanız için bu müthiş bir olanaktır!

hasta-destek-2

ÇÜNKÜ:

Tüm “mükemmeliyet” sertifikalı A.B.D. merkezlerinde “obezite cerrahisi”’nin olmazsa olmaz destekçisi olan bu toplantıların UZUN DÖNEM KİLO KAYBINDAKİ başarıyı mutlak şekilde ARTTIRDIĞI ispatlanmıştır!

4) Ne zaman, nerede?

Toplantılar, her ayın ilk Cumartesi günü saat 12.00′da Acıbadem Fulya Hastanesi zemin kat “Çırağan” Toplantı Salonunda düzenleniyor. Toplantılarımız yaz aylarında farklı mekânlarda olabileceğinden yer bilgisi için lütfen kliniğimizi arayın.

 

hasta-destek-3

Merkezimizde obezite ameliyatı olmuş “tüm” hastalarımız bu toplantılara davetlidir.

Ayrıca, obezite ameliyatı olmayı düşünen ya da konu hakkında bilgi almak isteyen tüm hastalara ve yakınlarına da kapılarımız açıktır.

Tüp mide ameliyatı olan 25 hastamız toplamda 1 ton kilo verebildi.

Her ayın ilk cumartesi günü düzenlenen hasta destek toplantımıza katılan ” 25 Tüp Mideli” hastamız obezite cerrahisi  ile toplamda 1 ton kilo verişlerinin hikayesini anlatıyorlar.

Morbid Obez Olabilirsiniz Ama Çaresiz Değilsiniz

0 533 203 28 62
0 532 176 18 05
Mail Gönderin